HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Laboratuvar Hizmetleri

LABORATUVAR HİZMETLERİ

Tüm laboratuvar testlerimiz; kaliteden ödün vermeyen, akreditasyonları ve sertifikaları tam, hizmet anlaşması yaptığımız laboratuvar partnerlerimiz tarafından çalışmaktadır.

Tetkiklerin %95 i aynı gün bir kaç saat içinde %5 'i gibi az yapılanlar ise haftanın birkaç günü çalışılmaktadır. ( Acil bir istemin sonucu laboratuvar şefi ile görüşülerek aynı günde alınabilir ) Bu tetkiklerin listesi ve sonuç alınış süreleri hakkında detaylı bilgiyi merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.


BİYOKİMYA VE MİKROBİYOLOJİ TESTLERİ

Takip parametreleri olarak kullanılan ve modern laboratuarlarımızda yapmakta olduğumuz laboratuar testleri: Hemogram (18 Parametre), Tam idrar tetkiki, Kolesterol, Trigliserid, Kan Şekeri, Üre, Kreatinin, Sedimantasyon, Kan grubu, HBsAg (ELISA yöntemi ile), Anti-HBs (ELISA yöntemi ile), Anti- HBc IgG (ELISA yöntemi ile), Anti-HCV, Anti-HIV (1+2), Portör taramaları, Kanda Kurşun, İdrarda Kurşun, ALA, ALA- Porfobilinojen, Protoporfirin, Koproporfirin, TCA, TCE,Fenol, Toluen, Hippürik Asit, Kolinesteraz, Karboksihemoglobin, Methemoglobin, Bakır, Çinko, ALT, AST, GGT, Uyuşturucu madde panelleri, diğer parametreler ve her türlü check-up uygulamaları.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

"Medikal Point tedavide en doğru yön"

service

EVDE TEDAVİ

Hastalık veya ameliyat sonrası iyileşme dönemini evde geçirmek isteyenler, evlerinden ayrılmadan tedavisini en iyi şekilde tamamlamak isteyenler; Arayın gelelim !

service

HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Medicalpoint hastaneyi evinize taşır! evde sonda takma, evde serum takma, evde pansuman, yara bakımı, tüm evde acil durumlar tedavileri için 24 saat acil çağrı hattından destek sunar.

service

HASTANE HİZMETLERİ

Bir çok sağlık hizmeti nin sadece hastanelerde alınabileceği yönünde yaygın bir kanaat olmasına rağmen hastaneye gitme zorluğu yaşayan hastalarımız için bu hizmetlerin çoğunu eve taşımak mümkündür.