HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Laboratuvar Hizmetleri

LABORATUVAR HİZMETLERİ

tüm tetkik grupları çalışmalarımız, TS EN ISO 15189 akreditasyon kalite belgesine partner laboratuvarlarımızda yapılmaktadır. Test çalışmalarımız uluslararası standartlara uygun olarak bağımsız kalite kuruluşlarından sertifikalı yapılmaktadır.

RIQUAS, MOTAKK, CAP ACCREDITED, EUROIMMUN, INSTAND, UK NEQAS, ONEWORLD ACCUARY kalite sertifikaları almış test gruplarımız;


Biyokimya laboratuvar / tüm biyokimya tahlilleri

Hormon laboratuvarı / tüm hormon testleri

Mikrobiyoloji ve kültür laboratuvarı

İmmünoloji laboratuvar,

Histoloji laboratuvari,

Patoloji laboratuvarı,

Genetik laboratuvarı,

En sık aranan gruplar ; Alerji testleri, evlilik tesleri, bulaşıcı hastalık taraması, genel sağlık taraması (check-up) , kanser tarama testleri, enfeksiyon taraması, covıd 19 pcr testi

Evde laboratuvar hizmeti ; tüm hastalarımızın laboratuvar ihtiyaçlarını adresinde karşılıyoruz. Sonuçları almak için bir şireli site aramanız agerek kalmadan pdf dökümanı olarak aynı gün içinde (çalışma süresi uzun olmayan testler) whatsapp ile cebinize gönderiyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

"Medikal Point tedavide en doğru yön"

service

EVDE TEDAVİ

Hastalık veya ameliyat sonrası iyileşme dönemini evde geçirmek isteyenler, evlerinden ayrılmadan tedavisini en iyi şekilde tamamlamak isteyenler; Arayın gelelim !

service

HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Medicalpoint hastaneyi evinize taşır! evde sonda takma, evde serum takma, evde pansuman, yara bakımı, tüm evde acil durumlar tedavileri için 24 saat acil çağrı hattından destek sunar.

service

HASTANE HİZMETLERİ

Bir çok sağlık hizmeti nin sadece hastanelerde alınabileceği yönünde yaygın bir kanaat olmasına rağmen hastaneye gitme zorluğu yaşayan hastalarımız için bu hizmetlerin çoğunu eve taşımak mümkündür.