EVDE TEDAVİ

AMBULANS HİZMETİ

HASTA TANSFERİ ( AMBULANS ) HİZMETİ

Kimler İhtiyaç Duyar ?

Hemodiyalize giren böbrek yetmezliği olan hastalar, Bypass ( Açık kalp ameliyatı ), Disk Hernisi ( Belfıtığı ) Ameliyatları, Beyin tümörlerinin ameliyatları, Bağırsak yada Akciğer Kanserinin Ameliyatları vb gibi büyük cerrahi operasyonu geçirip ayaktan nakli sakıncalı hastaların hastaneden eve nakli Sezeryan ile doğum yapmış ayaktan nakli sakıncalı anneler için gerekli görülmektedir.Hasta Nakil Hizmetleri

Hastalarımızın sağlık kuruluşlarına, evlerine transportlarının sağlanması ve sağlık kuruluşlarındaki işlemlerine yardım edilmesinin ve yapılmasının sağlanmasıdır. Ayrıca evinde banyosu uygun olmayan hastaların anlaşmalı yerlerde banyosunun yaptırılması için bu yerlere naklinin de sağlanmasıdır.

Hasta nakil işlemlerinin pek çok hastalık açısından yaşamsal önem taşıdığı bilinmektedir. Özellikle kanamalı hastalarla yaşamsal risk taşıyan diğer hastaların sadece ambulanslarla transfer edilmesi gerekir. Bu konuda veya şehirler arası ambulans hizmeti veren kuruluşlar bulunmaktadır. Genelde özel olarak hizmet veren bu kuruluşların kamu versiyonları da bulunabilir. Ancak kamu kuruluşlarında verilen hizmetle hemen hemen aynı bir fiyata gelen özel hizmet daha kaliteli ve daha özenli, sunulmaktadır.


DİĞER HİZMETLERİMİZ

"Medikal Point tedavide en doğru yön"

service

EVDE TEDAVİ

Hastalık veya ameliyat sonrası iyileşme dönemini evde geçirmek isteyenler, evlerinden ayrılmadan tedavisini en iyi şekilde tamamlamak isteyenler; Arayın gelelim !

service

HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Medicalpoint hastaneyi evinize taşır! evde sonda takma, evde serum takma, evde pansuman, yara bakımı, tüm evde acil durumlar tedavileri için 24 saat acil çağrı hattından destek sunar.

service

HASTANE HİZMETLERİ

Bir çok sağlık hizmeti nin sadece hastanelerde alınabileceği yönünde yaygın bir kanaat olmasına rağmen hastaneye gitme zorluğu yaşayan hastalarımız için bu hizmetlerin çoğunu eve taşımak mümkündür.