EVDE TEDAVİ

EVDE KAN ALMA

EVDE KAN ALMA

TRAFİKTE BOĞULMAYIN, AÇ KARNINA YOL STRESİ ÇEKMEYİN…..!!!

İstanbul trafiğinde stres yaşamadan, özel mobil ekibimiz ayağınıza kadar gelerek, önceden verdiğiniz bilgiler doğrultunuzda uygun numune tüplerini barkotlasın, tahlil ve kan örnekleriniz alsın, laboratuvarımıza ulaştırılarak son derece güvenli ve karışıklığa sebep verilmeden barkotlu numuneler çağın en gelişmiş cihazlarında çalışılarak, uzman doktorlar denetiminde sonuçlansın, sonuçlarınız e-mail yoluyla yada fax ile tarafınıza bildirilsin. Orijinal ıslak imzalı raporunuz adresinize kargolansın.


SİZ HİÇ YORULMAYIN ! BİZ SİZE GELİYORUZ …!

Tahlillerinizi laboratuvara kadar yorulmadan sabah aç karna evinizde veya işyerinizde yaptırın. Uygun saatte randevu alınması halinde gün içinde istediğiniz saatte mobil ekibimizi çağırabilmektesiniz.

  • Evden dışarıya çıkmanıza engel olan bir sağlık sorununuz varsa.
  • Yatağa bağımlı yada dışarı çıkarmanız zor bir yakınınıza test yaptırmanız gerekiyorsa.
  • Evdeki bebeğinizi bırakabileceğiniz kimse yok ve onunla birlikte dışarı çıkmakta istemiyor olabilirsiniz.
  • O gün canınız şehir trafiğinin karmaşasını yaşamak istemiyor yada hava şartları size bu imkanı vermiyor olabilir.
  • Sabah aç karnına kan vermelisiniz, ama siz asla kahvaltı yapmadan dışarı adımınızı atamazsınız, kahvaltıdan önce evinizin konforunda kanınız alınsın istiyor olabilirsiniz.


Gerekçeniz ne olursa olsun deneyimli kan alma personelimizle yanınızdayız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

"Medikal Point tedavide en doğru yön"

service

EVDE TEDAVİ

Hastalık veya ameliyat sonrası iyileşme dönemini evde geçirmek isteyenler, evlerinden ayrılmadan tedavisini en iyi şekilde tamamlamak isteyenler; Arayın gelelim !

service

HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Medicalpoint hastaneyi evinize taşır! evde sonda takma, evde serum takma, evde pansuman, yara bakımı, tüm evde acil durumlar tedavileri için 24 saat acil çağrı hattından destek sunar.

service

HASTANE HİZMETLERİ

Bir çok sağlık hizmeti nin sadece hastanelerde alınabileceği yönünde yaygın bir kanaat olmasına rağmen hastaneye gitme zorluğu yaşayan hastalarımız için bu hizmetlerin çoğunu eve taşımak mümkündür.