MEDİCAL POİNT

HASTANE HİZMETLERİ

HASTANE HİZMETLERİ ORGANİZASYONU

HASTANEYE GİTMEK ZORUNDAMIYIM ?

Bir çok sağlık hizmetinin sadece hastanelerde alınabileceği yönünde yaygın bir kanaat olmasına rağmen hastaneye gitme zorluğu yaşayan hastalarımız için bu hizmetlerin çoğunu eve taşımak mümkündür.

Hangi hizmeti nerede en avantajlı şartlarla en hızlı ve güvenli alabilirim sorusunu her sağlık hizmetine ihtiyacı olan sormaktadır. Hasta ve yakınları sorularının cevabını bazen hekimlerinden alamazlar, ya hekimlerinin vakti azdır ya da merak ettiklerini hekimleri ile konuşmaya engel başka durumlar vardır.

Medical point en uygun şartlarda ve zaman kazandıracak hızla güvenli şekilde hastanelerde sunulan bir çok sağlık hizmetini hem evlere taşımakta hem de SGK anlaşmalı ve özel sigorta anlaşmalı hastanelerde sağlamaktadır. Hastamızın ve yakınlarının özel hemşirelik ve bakım destek personeli talepleri supervisor hemşire ve Evde Sağlık Hekimi tarafından ön değerlendirmesi yapılır.

Değerlendirme sonucuna göre hastamızım ihtiyacı olan sağlık hizmetinin türüne ve hastamızın ekonomik durumuna en uygun sağlık işletmesine transferi sağlanır. Hastamızın sağlık merkezinden dönüşünde deneyimli hemşire ataması yapılarak evde tedavi süreci başlatılır. Bu hizmette hemşirelerimiz 12 saat veya 24 saat olarak birebir hasta bakım ve takibinde bulunurlar. Hasta verileri merkezi bilgi sistemlerine aktarılarak kayıt altına alınır.


Hastane Hizmetlerimizin Kapsamı

  • Uzman doktor muayeneleri
  • Görüntüleme hizmetleri
  • Laboratuvar hizmetleri
  • Ameliyatlar
  • Ambulans hizmetleri
  • Yoğun bakım
  • OSGB

DİĞER HİZMETLERİMİZ

"Medikal Point tedavide en doğru yön"

service

EVDE TEDAVİ

Hastalık veya ameliyat sonrası iyileşme dönemini evde geçirmek isteyenler, evlerinden ayrılmadan tedavisini en iyi şekilde tamamlamak isteyenler; Arayın gelelim !

service

HEMŞİRELİK ve TEDAVİ

Medicalpoint hastaneyi evinize taşır! evde sonda takma, evde serum takma, evde pansuman, yara bakımı, tüm evde acil durumlar tedavileri için 24 saat acil çağrı hattından destek sunar.

service

HASTANE HİZMETLERİ

Bir çok sağlık hizmeti nin sadece hastanelerde alınabileceği yönünde yaygın bir kanaat olmasına rağmen hastaneye gitme zorluğu yaşayan hastalarımız için bu hizmetlerin çoğunu eve taşımak mümkündür.